Piknik Zalando

W ostatnim tygodniu mieliśmy okazję wziąć udział w przygotowaniach dużej imprezy firmowej dla pracowników firmy Zalando oraz ich rodzin. Pretekstem do spotkania był zbliżający się Dzień Dziecka.
Na rozległym terenie wokół magazynu w Gardnie pod Gryfinem, rozstawiliśmy naszą wielką halę namiotową o wymiarach 420 metrów kwadratowych. Mniejsze, kwadratowe namioty z podłogami, o długości ścian 3 m x 3 m i 5 m x 5 m, zostały rozmieszczone pojedynczo lub pogrupowane po dwa na całej przestrzeni, gdzie miała odbywać się impreza. Wewnątrz głównej hali umieściliśmy wybrane przez zleceniodawców meble: drewniane stoły biesiadne ze składanymi, metalowymi nóżkami (długie na 220 cm) oraz, z obu ich stron, drewniane ławy o tej samej długości. Część ław i stołów stanęła na świeżym powietrzu, pod dużymi parasolami o średnicy 3 m i 4 m. Uzupełnieniem wyposażenia pikniku były nasze wygodne sofy oraz fotele.

W sobotę 28 maja od rana odbywał się festyn przeznaczony głównie dla dzieci, przygotowano zabawy sportowe oraz liczne atrakcje, natomiast po południu pracownicy mieli okazje wziąć udział w pikniku pod nazwą „Fiesta Brasil”. Jedna, jak i druga impreza były przygotowane na ok 1200 osób.

Centrum logistyczne niemieckiej firmy Zalando w naszym województwie jest jednym z trzech, które aktualnie znajdują się w Polsce. Magazyn w Gardnie obsługuje dostawy dla klientów z kilkunastu europejskich rynków, w tym z Polski oraz Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i krajów skandynawskich. Siedziba firmy zajmuje ponad 130 tys. metrów kwadratowych powierzchni i jest wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym, między innymi, w pięciopoziomowe wieże wysokiego składowania, które mogą pomieścić do kilkunastu milionów sztuk towaru.
Centrum w Gardnie zostało uruchomione pod koniec 2018 r. i zatrudnia ponad trzy tysiące osób, co czyni je jednym z większych pracodawców w regionie.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przygotować zaplecze do organizacji tak dużego eventu dla ważnego, międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Zawsze cieszymy się bardzo, kiedy spośród istniejących na lokalnym rynku firm specjalizujących się w wynajmie mebli, klienci decydują się na współpracę z nami. Bez względu na to, czy chodzi o spotkanie rodzinne, imprezę firmową w plenerze czy elegancką konferencję, podchodzimy do naszej pracy z jednakowym zaangażowaniem.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu!