Kino letnie

Bardzo cieszymy się, że żyjemy w miejscu, gdzie możemy doświadczać różnych pór roku, ale lato, mimo że zwykle pracowite w branży eventowej, to zdecydowanie nasz ulubiony czas. Słońce, ciepło, beztroska, mnogość imprez plenerowych, wakacje i przyjemne chwile spędzane na łonie natury – z tym kojarzymy nadchodzący właśnie sezon. Wysokie temperatury sprzyjają rozmaitym aktywnościom, również wieczornym. W wielu miejscach organizowane są masowe imprezy na świeżym powietrzu, takie jak festyny, koncerty, pokazy i, coraz popularniejsze ostatnio, kina letnie. Te ostatnie są świetną rozrywką, bardzo prostą w przygotowaniu również na prywatny użytek. Podpowiemy Państwu, jak w łatwy sposób urządzić pokaz dla przyjaciół:
podstawową sprawą jest oczywiście wybór miejsca. Do tego świetnie będzie się nadawać zarówno przydomowy ogródek, działka ROD czy taras. W zależności od wielkości terenu i liczby spodziewanych gości, decydujemy się na wybór projektora, głośników oraz ekranu. Firma Brand posiada w swojej ofercie ekrany bezszwowe na poręcznych stojakach (polecamy uwadze ten o wymiarach 2 x 2 m), jak i telewizory na nóżkach o regulowanej wysokości. Na użytek prywatny niedużej imprezy idealnie sprawdzi się monitor 75 cali. Do wygodnego spędzenia wieczoru proponujemy wynajęcie naszych leżaków jedno- lub dwuosobowych. Poręczne, w klasyczne biało – granatowe paski, będą bardzo estetycznie wyglądać. Do kompletu można dobrać również kilka stolików ogrodowych z tworzywa sztucznego, na przykład szary Garden. Warto zadbać o przyjemną atmosferę, którą tworzą dobrze dobrane dodatki. Chyba najprostszym elementem, który wygląda bardzo efektownie są sznury kolorowych lampek w kształcie dużych, okrągłych bombek (w sklepach z asortymentem ogrodniczym można znaleźć takie, które nadają się do użytku zewnętrznego) lub wykorzystać zwykłe lampki choinkowe. Letnie noce nie zawsze są gorące, na wszelki wypadek polecamy przygotować dla gości miękkie kocyki. Proszę nie zapomnieć o przekąskach – popcorn, nachosy z różnymi salsami, chrupki, orzeszki czy paluszki, nie wymagają wielkich nakładów, a w trakcie oglądania filmów są chętnie chrupane nawet przez tych, którzy na co dzień raczej stronią od podjadania. Napoje również lepiej smakują, kiedy są podane w odpowiedniej oprawie, na przykład w zamykanych kubkach ze słomkami – tak jak w prawdziwym kinie. Na koniec wystarczy wybrać repertuar i wieczór mamy zaplanowany.
Oglądanie filmów (lub innych transmisji, meczów, występów ulubionych kabaretów itd.) można połączyć z grillowaniem. Wybór sposobu wspólnego spędzenia wieczoru należy do Państwa.

Mamy nadzieję, że nachodzące lato będzie bardzo udane, obfitujące w wiele przyjemnych chwil spędzanych w miłym towarzystwie i w pięknych okolicznościach przyrody. Życzymy tego Państwu oraz sobie i przypominamy, że firma Brand pozostaje do dyspozycji klientów we wszelkich sprawach dotyczących wynajmu mebli i akcesoriów do organizacji imprez. Zapraszamy do kontaktu!