Herring Szczecin 2022 – Jubileusz 25 lat

Herring, to międzynarodowa impreza organizowana przez środowisko morskie Pomorza Zachodniego, która od lat, tradycyjnie w maju, odbywa się w Szczecinie. Uroczystość, pod patronatem ministra infrastruktury oraz prezydenta miasta, w tym roku zorganizowano już po raz 25. Jubileusz był bardzo wyczekiwany, z powodu dwuletniej przerwy wymuszonej pandemią. Z tej okazji zaplanowano go z wielką pompą:
12 maja rano, na polu golfowym w Binowie odbył się Herring Szczecin Golf Cup, a po południu wręczono nagrody zwycięzcom. 13 maja w samo południe, goście spotkali się z prezydentem miasta, Piotrem Krzystkiem, w gmachu Urzędu Miejskiego. Główne atrakcje obchodów zaplanowano na wieczór w obszernej hali Netto Areny przy ul. Szafera, gdzie zaproszenie otrzymali przedstawiciele wielu firm z Polski i Europy. Decyzją Komitetu Organizacyjnego główne wyróżnienie, „Laur Bałtyku”, wręczono Urzędowi Morskiemu w Szczecinie, za sprawne i terminowe przeprowadzenie wieloetapowej, kompleksowej modernizacji toru wodnego Świnoujście – Szczecin. Następnie, z okazji 30-lecia obsługi pierwszego statku Fast Terminals, przybyłym zaserwowano ogromny tort. Po części oficjalnej, goście mieli możliwość skosztowania pysznych potraw oraz nawiązania nowych kontaktów podczas wzajemnych rozmów.
W tym roku, na Herring Szczecin, została zaproszona rekordowa ilość gości – 1600 osób. Firma Brand dostarczyła na uroczystość 2 podświetlane recepcje, które stanęły w korytarzu, niedaleko baru oraz meble: z naszego magazynu wyjechało 28 owalnych, składanych stołów bankietowych o średnicy 180 cm. Do nich dobrano 282 granatowe krzesła bankietowe, z miękkim, wyściełanym siedziskiem, o klasycznej formie oparcia. Na miejscu meble zostały ustawione w uporządkowany sposób, w 3 głównych rzędach, na przestrzeni całej hali Netto Areny, tak aby przy jednym stole mogło wygodnie zasiąść 10 osób. Dla ujednolicenia estetyki, organizatorzy zdecydowali się użyć białych obrusów oraz białych pokrowców na krzesła, które, tym razem, nie pochodziły z naszej wypożyczalni. Na środek stołów położono delikatne dekoracje ze świeżych kwiatów.
Sądząc po zdjęciach, goście bawili się bardzo dobrze, a impreza odbiła się szerokim echem we wszystkich lokalnych mediach.
Było nam niezmiernie miło, że mieliśmy swój wkład w to prestiżowe spotkanie.

hering 1 unn3amed unn4amed unn7med unnam5ed unnam6ed

Firma Brand istnieje na rynku szczecińskim już od wielu lat. Jesteśmy przygotowani do organizacji różnego typu imprez, od kameralnych, w rodzinnym gronie, po duże eventy biznesowe. W naszych magazynach znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne do urządzenia spotkania, nawet na znaczną liczbę gości. Posiadamy zarówno stoły i krzesła, jak również dodatki, takie jak wykładziny, pokrowce, porcelanę, kieliszki i naczynia szklane, sztućce oraz akcesoria do serwowania posiłków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu!