Rodzinny jubileusz w plenerze

Firma Brand wyposaża w niezbędne meble i akcesoria wszelkiego typu uroczystości, w zależności od zapotrzebowania i fantazji zleceniodawców. Działając na rynku od wielu lat, mamy duże doświadczenie i możemy śmiało powiedzieć, że uczestniczyliśmy już w organizacji wszelkiego typu imprez na terenie całej Polski. Z niezmiennym entuzjazmem podchodzimy do każdego zlecenia.
Zawsze bardzo nas cieszy zaufanie, z jakim klienci indywidualni zgłaszają się do naszej firmy i proszą o pomoc w organizacji ważnej, nierzadko wzruszającej uroczystości rodzinnej. Tak, jak to miało miejsce w ubiegły weekend, kiedy ekipa firmy Brand dostarczyła meble i akcesoria na obchody jubileuszu 63 urodzin nestora rodu.
W ogrodzie, na tyłach domu znajdującego się na przedmieściach Szczecina, nasi sprawni monterzy rozstawili i połączyli ze sobą 3 namioty o wymiarach 5 m x 5 m każdy, wraz z podłogą. Na potrzeby 50 gości stanęły stoły 160 cm x 80 cm, które, dla podkreślenia rangi uroczystości zostały przykryte białymi obrusami. Do kompletu klienci wybrali popularne i wygodne, również białe, krzesła składane z wyściełanym siedziskiem. Jak widać na załączonych zdjęciach, udało się stworzyć przestrzeń komfortową zarówno do spożywania posiłków, jak i do przemieszczania się po wnętrzu. Nasza klasyczna zastawa porcelanowa znalazła się na prostokątnych stołach pomocniczych, które stanęły pod ścianą namiotów. Zaproponowaliśmy klientom przykrycie tych stołów białymi pokrowcami ze strechu i, obserwując efekt końcowy, uważamy, że to był dobry pomysł. Na tego typu imprezy polecamy zwykle wynajęcie chociaż jednego stolika koktajlowego, na którym można ustawić zdjęcie, materiały do pobrania przez gości, bukiet kwiatów lub inne akcesoria. Taki mebel ubrany w biały pokrowiec ze strechu warto umieścić tuż przy wejściu do sali lub namiotu.
Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza, tak więc dla komfortu osób bawiących się na jubileuszu zamontowaliśmy również 2 parasole grzewcze.
Firma Brand dopasowuje się do potrzeb swoich klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć oraz zamontować namioty we wskazanym miejscu na terenie całej Polski. Meble oraz pozostałe akcesoria zamawiający może odebrać z magazynu firmy osobiście lub nam zlecić transport. Przywozimy wówczas wszystko na wcześniej umówioną godzinę. Po zakończonej imprezie nasi pracownicy demontują namioty i pakują do samochodów, przy okazji zabierając od razu stoły, krzesła i resztę zamówienia albo klienci odwożą sprzęty we własnym zakresie. Według preferencji.
Klienci, którzy nie mają możliwości sprzątnięcia ze stołów oraz umycia sztućców i talerzy, mogą zlecić nam tę usługę za dodatkową opłatą.
Transport wyceniamy indywidualnie w zależności od zamówienia.

Przed nami wiosna i lato, czyli tradycyjny czas komunii, wesel, imprez plenerowych i rodzinnych. Jeżeli jeszcze zastanawiają się Państwo nad wyborem miejsca i sposobu organizacji uroczystości – zapraszamy do kontaktu! Porozmawiamy, doradzimy, pomożemy dokonać wyboru.
9A68C38B-8A2D-4054-A00D-1069C778B528            FCC324CB-847A-4B38-A2D8-1E35845D2484