Konferencja „Pomorze Zachodnie Kreatywne/Innowacyjne/ Nowoczesne” w Operze na Zamku w Szczecinie

Kilka dni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w przygotowaniach do prestiżowej konferencji „Pomorze Zachodnie Kreatywne/ Innowacyjne/ Nowoczesne”, która w ostatni poniedziałek odbyła się w szczecińskiej Operze na Zamku. Wśród zaproszonych gości znalazł się marszałek województwa zachodniopomorskiego, pan Olgierd Geblewicz, pani senator Magdalena Kochan oraz przedsiębiorcy i eksperci.

Dostarczone przez nas meble zostały w taki sposób wkomponowane w nowoczesną przestrzeń, aby uczestnicy spotkania czuli się komfortowo. W holu, tuż przy wejściu, stanęły lady recepcyjne, zaś w sali obok swoje miejsce znalazły stoły pod catering, do którego również użyczyliśmy klasyczną, białą zastawę porcelanową. Bardzo efektownie prezentowały się pufy, fantazyjnie ustawione w kształcie litery „S”. Goście chętnie zatrzymywali się na chwilę rozmowy przy stolikach koktajlowych ubranych w białe pokrowce ze strechu. Do odgrodzenia przestrzeni użyto metalowych słupków z głowicą.
Na scenie, dla wygody prelegentów, stanęły nasze miękkie, czarne fotele oraz proste stoliki Cube.

Impreza, w opinii gości i uczestników, była bardzo udana. W mediach społecznościowych znalazły się komentarze podkreślające „przyjemny klimat” i „profesjonalną oprawę” konferencji, a także zwracające uwagę, że „była zorganizowana na wysokim poziomie”. Cieszy nas to, bo niewątpliwie meble i akcesoria od firmy Brand miały wpływ na ten pozytywny odbiór.

Mamy duże doświadczenie we współpracy z firmami eventowymi organizującymi prestiżowe imprezy w Szczecinie i w całej Polsce. Zawsze bardzo sobie cenimy możliwość uczestnictwa w tego typu wydarzeniach.
IMG_5422 IMG_5430 IMG_5140 IMG_5142 IMG_5144 IMG_5147 IMG_5149