Komunia w plenerze

Przed nami maj, miesiąc, kojarzący się z zapachem bzów, konwalii, wiosną oraz organizacją I Komunii Świętej. Wiele osób być może jeszcze się zastanawia: Zaprosić rodzinę do domu? Do restauracji? Wynająć salę bankietową? Każda z tych opcji ma swoje plusy oraz minusy.

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze się nie zdecydowali lub wahają się między różnymi opcjami, przychodzimy z gotową i prostą do zrealizowania propozycją przyjęcia w plenerze. Proszę się nie przejmować, jeżeli nie wiecie, jak się do tego zabrać. Podpowiemy oraz spróbujemy przekonać, dlaczego według nas warto rozważyć ten pomysł.
Trzeba zacząć od wyboru miejsca do organizacji uroczystości. Oczywiście najłatwiej mają szczęśliwi posiadacze przydomowych ogrodów, którzy nie muszą daleko szukać, ale przyjęcie w plenerze można zorganizować również w wielu innych miejscach. Bardzo dobrze do tego nadają się na przykład działki rekreacyjne. Następnie musimy określić liczbę gości i zdecydować czy chcemy mieć przyjęcie pod gołym niebem czy wolimy zabezpieczyć się na wypadek załamania pogody. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest namiot z wodoszczelnego poszycia, odpornego na działanie promieni UV. Możecie Państwo wybrać taki, który ma boki pełne lub z przezroczystej folii. W razie upalnej pogody nie trzeba ich zapinać, można rozsunąć i przywiązać do konstrukcji. Wielkość namiotu ustalamy w stosunku do liczby gości, których zapraszamy. Proszę się nie przejmować, namioty można ze sobą łączyć, wszyscy się pomieszczą.
Następnie przystępujemy do wyboru stołów i krzeseł. Na stronie firmy Brand znajdziecie Państwo wiele różnych modeli. Warto rozważyć dobranie do nich obrusów oraz pokrowców ze strechu.
Bez względu na to czy zdecydujemy się na gotowy catering, szwedzki bufet, grilla czy jeszcze inną formę poczęstunku, proszę nie zapomnieć o stołach pomocniczych, które przydadzą się, żeby postawić na nich napoje czy dodatkowe talerze.
Białe namioty, na biało przyozdobione stoły i krzesła oraz klasyczna, biała porcelana będą świetną bazą do dalszej dekoracji. Tradycyjne kolory dodatków i akcesoriów na przyjęcia komunijne to złoto i srebro. Warto zamówić np. serwetki, podziękowania dla gości lub winietki z delikatnym motywem IHS, ale biorąc pod uwagę, że głównym bohaterem imprezy jest dziecko, można pokusić się o wprowadzenia również innych kolorów. Kosze ze świeżymi kwiatami (świetnie wyglądają np. hortensje), świece czy sznury dekoracyjnych lampek zawsze dodają uroku wnętrzu. Do kompletu polecamy dobrać odpowiednie opaski na krzesła, które znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Dla urozmaicenia imprezy i rozrywki gości można rozważyć wynajęcie dodatkowych atrakcji, takich jak fotobudka, fontanna z czekolady lub animator, który zorganizuje zabawy dla dzieci. Posiadacze większej przestrzeni mogą pomyśleć o ustawieniu dmuchanego zamku.

Organizacja przyjęcia w plenerze, na prywatnym terenie, daje gościom przestrzeń i swobodę. Uczestnicy nie są ograniczeni do siedzenia przy stole, dzieci mogą się wybiegać i wybawić. Kontakt z wiosenną przyrodą, świeże powietrze oraz brak ograniczeń czasowych powoduje, że imprezy ogrodowe należą do bardzo udanych i cieszą się coraz większą popularnością.

W firmie Brand znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne do przygotowania komunii czy innego typu przyjęcia na łonie natury. Nasi pracownicy pomogą w wyborze, a monterzy szybko i sprawnie zainstalują namioty na wskazanym terenie.

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Państwa. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty na stronie internetowej oraz do kontaktu.