Wyposażenie imprez plenerowych

Organizujesz imprezę plenerową? Wiemy, że to spore wyzwanie. Warto się do tego odpowiednio przygotować. Jeśli chcesz, aby wszystko przebiegło sprawnie – przeczytaj poniższy poradnik. Postaramy się w nim rozwiać Twoje wątpliwości i podsunąć parę ciekawych pomysłów na to jak dobrać odpowiednie elementy wyposażenia.

[getbanner name=”banner-plener1″]

Stwórz odpowiedni klimat

Zastanów się nad tym, czego od wydarzenia oczekują Twoi goście, a potem ich zaskocz czymś więcej! Niezależnie, czy organizujesz małe przyjęcie urodzinowe, czy imprezę plenerową na kilkaset osób – odpowiednie planowanie imprezy pozwoli Ci zorganizować coś, co Twoi goście będą wspominać przez dłuższy czas.

Jaki wynająć namiot plenerowy?

W naszej wypożyczalni dostępnych jest wiele namiotów, które świetnie sprawdzą się jako zabezpieczenie przed deszczem i wiatrem. Na małe imprezy sprawdzi się świetnie mały namiot, do którego idealnie pasuje nasz owalny stół bankietowy. Dzięki temu w namiocie zmieści się wygodnie 12 osób.

[getbanner name=”banner-dune”]

Większe namioty to sposób na zadaszenie dużej imprezy. Oprócz zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi zyskujesz izolację od otoczenia, dzięki czemu możesz skupić uwagę gości na tym, co chcesz im zaprezentować.

Meble plenerowe – wynajem

[getbanner name=”banner-plener-piwny”]

Dobór mebli plenerowych jest również ważny. Nie wszystkie meble nadają się bowiem do użycia na dworze. Zwróć uwagę, czy nogi stołów, ław lub krzeseł nie są zbyt cienkie, ponieważ mogą wbić się w grząski teren. Meble powinny być stabilne i łatwe w czyszczeniu.