Twoje wymarzone wesele

Pomagamy w realizacji marzeń

Kiedy nadchodzi ta chwila – jedna z najważniejszych w Twoim życiu – chcesz, aby wszystko wokół było wyjątkowe. To przede wszystkim Twoja chwila i chcesz, aby wszyscy zaproszeni goście czuli się wyjątkowo. Rozumiemy to i robimy wszystko, aby spełnić wymagania Wasze i Waszych gości. Współpracujemy z najlepszymi planerkami i planerami weselnymi aby dzień Waszego ślubu był szczególnym wydarzeniem.

Jak działamy

[getbanner name=”banner-wesele-jak-dzialamy”]

Wesele w stylu Boho

[getbanner name=”banner-wesele-plener”]

Stylistyka boho stanowi nawiązanie do sposobu funkcjonowania „artystycznej bohemy”. Chyba najlepiej opisują to słowa takie jak komfort, luz, swoboda, wygoda, a także odejście od szablonowego myślenia. W centrum wydarzenia znajdują się najważniejsze dla małżonków aspekty – emocje i relacje z bliskimi. Charakterystyczne dla bohemy są naturalnie elementy wystroju: stare drewno, dotknięte wiekiem ściany, staromodnie urządzone wnętrza czy luźny styl ubioru. Istotą jest wykorzystanie elementów z duszą, które mają swoją historię.

[getproduct ids=’1518, 1519, 1520, 7, 1611, 1619, 1618, 1617, 1626, 1624′]

Wesele w stylu glamour

[getbanner name=”banner-wesele-sala”]

Glamour to oczywiście przepych, luksus, blask i bogactwo. To niezwykle silne określenia i cechy, którymi należy umiejętnie operować, aby całość robiła wrażenie kontrolowanej i wyrafinowanej elegancji. Styl ten powstał w Stanach Zjednoczonych na początku lat 20. XX wieku. To właśnie wtedy po wielkim kryzysie amerykańscy krezusi wydawali huczne przyjęcia i dekorowali swoje posiadłości, sprawiając, że ich świat w końcu stawał się kolorowy i elegancki. Do Polski styl glamour przybył na początku lat 90. XX wieku i od tamtego czasu nieprzerwanie jest tak samo popularny.

[getproduct ids=’1600, 1599, 1592, 1601, 1620′]

Jak zacząć planować swoje wymarzone wesele w plenerze?

Pozwól nam sobie pomóc. Opisz nam swoje wymagania, a my wyślemy orientacyjny koszt i pomożemy zaplanować szczegóły.

[getbanner name=”banner-wesele-plener2″]

[getproduct ids=’932, 884, 1633, 1628, 1634′]