Impreza pod chmurką

Doczekaliśmy się! Przed nami ta przyjemniejsza pod względem pogody część roku, a wraz z nią początek spotkań rodzinnych, kinderbali, wesel i komunii oraz wszelkiego rodzaju eventów urządzanych w plenerze. Wiosenny ruch już się zaczyna, widać to po zwiększonej ilości telefonów, jakie otrzymujemy od Państwa każdego dnia. Dzwonią zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które w przyjemnych okolicznościach przyrody, planują zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Korzystając więc z przestrzeni bloga, z przyjemnością podpowiemy, co możemy zaoferować:

Firma Brand ma w swojej ofercie różne rodzaje mebli, od prostych, poprzez designerskie, aż do stylu glamour… Posiadamy również stoły, krzesła i niezbędne akcesoria do skompletowania pełnego zestawu na tzw. imprezę pod chmurką. W celu stworzenia nieformalnego, biesiadnego klimatu proponujemy wynajęcie naszych długich stołów z drewnianymi blatami oraz takich samych ław. Ich ilość będzie oczywiście uzależniona od liczby spodziewanych gości, sugerujemy jednak, aby założyć maksymalnie osiem osób siedzących przy jednym stole (po cztery osoby z każdej strony). Sprawi to, że uczestnicy spotkania będę się czuć swobodnie, a jednak na tyle blisko siebie, żeby toczyć rozmowy. Dla ochrony przed słońcem świetnie sprawdzą się nasze parasole ogrodowe. Mogą Państwo wybrać takie o tradycyjnym kształcie – mniejsze, o średnicy 3 m lub większe, 4-metrowe. Do kompletu polecamy tzw. bar mobilny (piętrowy barek na kółkach). Niewątpliwą atrakcją będzie specjalny rollbar – czyli stolik w kształcie połówki beczki z kranikiem do nalewania złotego trunku. Gdyby potrzebowali Państwo grille, to również dysponujemy takimi. Posiadamy też różnego rodzaju podgrzewacze do potraw, kociołki do zupy, warniki do wody oraz urządzenia, o które pyta coraz więcej klientów, jak ekspres ciśnieniowy do kawy, kostkarka do lodu, blender barowy czy dyspenser do soków…. Nie wspominając nawet o talerzach, szklankach i kieliszkach oraz sztućcach, które także oczywiście znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Nieskromnie mówiąc, mamy w ofercie wszystko, co niezbędne do zorganizowania udanej imprezy integracyjnej.
W zależności od preferencji, przywozimy meble i akcesoria we wskazane miejsce lub odbieracie je Państwo sami z naszego magazynu. Stoły i ławy są składane więc nie ma problemu z transportem. Pozostaje tylko zamówić catering oraz zająć się ewentualną oprawą rozrywkową. Działając na rynku od wielu lat mamy rozeznanie również w tym zakresie, możemy więc służyć radą.
Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu!
Życzymy pięknej pogody i wielu udanych imprez.